У райцентрі на Харківщині перебої з електрикою і брак води

Ілюстративне фото: kyiv24.news

У райцентрі Ізюм Харківської області у зв’язку з відсутністю електропостачання на невизначений строк вводяться графіки подачі води.

Про це Харків Times повідомили в Ізюмській міській військовій адміністрації.

«В зв’язку з відсутністю електропостачання – водопостачання буде здійснюватись за графіком», – йдеться у повідомленні.

Вода з’являтиметься у помешканнях містян у такі часи:

  • зранку із 6:00 до 9:00
  • ввечері із 17:00 до 21:00.

В споживачів просять вибачення за тимчасові незручності.

Щодо браку електрики повідомляється лише про «аварійне знеструмлення» Ізюмської громади, причини якого наразі «з’ясовуються».